Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zwrot towaru

Zwrot produktów

1. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie produktów, bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od ich dostarczenia tzn. dnia w  którym  weszli  Państwo  w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w ich posiadanie.
2. Aby zachować termin odstąpienia Towar należy odesłać w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania paczki wraz z wypełnionym formularzem zwrotu towaru, o który należy zwrócić się do sklepu w wiadomości e-mail: bibabi@onet.pl lub przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie sklepu. Tylko zwroty zawierający wyżej wymieniony formularz będą uznawane.
3. Zwracany towar należy zapakować i zabezpieczyć w taki sposób aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu w opakowanie odpowiadające jego gabarytom (prosimy nie upychać sukienek w zbyt małe opakowania).
4. Produkt nie może być uszkodzony, musi być czysty i wolny od jakichkolwiek zapachów. Zastrzegamy sobie możliwość odstąpienia od zwrotu towaru w przypadku, gdy nosił od ślady użytkowania, jest brudny lub uszkodzony.
5. W przypadku Odstąpienia Sklep Internetowy zwraca Klientowi wszystkie otrzymane odpłatności z wyjątkiem kosztów dostarczenia rzeczy, nie później niż 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki. Zwrot płatności będzie dokonany przy przelew tradycyjny na konto klienta. 
6. Klient ponosi koszt odesłania towaru.
7. Nie przyjmujemy zwrotów, które zostały wysłane przez klienta do nas za pobraniem.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu skontaktuj się z nami niezwłocznie mailowo bibabi@onet.pl lub na FB KLIK:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl